3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

41. Władysław Radziwiłłowicz | Bez tytułu, 2009

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2009
41
Bez tytułu, 2009

Władysław Radziwiłłowicz

Bez tytułu, 2009

olej, płótno, 70 x 130 cm, opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
2 200 zł