Varia 35 / 20 maja 2020

92. Władysław Lizut | Kazimierz nad Wisłą, 2002 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Kazimierz nad Wisłą, 2002 r.
92
Kazimierz nad Wisłą, 2002 r.

Władysław Lizut (zm. 2008 r.)

Kazimierz nad Wisłą, 2002 r.

olej, płótno, sygn. i dat. p.d.: Lizut Wł. / -2002- , opisany na odwrocie: Lizut Władysław / 40 x 40 Kazimierz D. Widok na krzyże / olej.

Cena wylicytowana
2 000 zł