Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

17. Władysław Leszczyński | Para portretów: Ks. Józef Poniatowski i Tadeusz Kościuszko

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPara portretów: Ks. Józef Poniatowski i Tadeusz Kościuszko
Para portretów: Ks. Józef Poniatowski i Tadeusz Kościuszko

Władysław Leszczyński (1852-1916)

akwarela, gwasz, papier, 16,6 x 13,7 cm każdy, wspólna oprawa
sygn. p. d.: W. Leszczyński

Cena wylicytowana
4 000 zł