Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

20. Władysław Karol Szerner | Patrol kozacki

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPatrol kozacki
Patrol kozacki - 1Patrol kozacki - 2

Władysław Karol Szerner (1870 Szebenice ?1936 tamże)

Patrol kozacki

olej, deska, 50 x 39,5 cm
sygn. l. d.: Władysław Szerner jun.

Cena wylicytowana
18 500 zł