Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

33. Władysław Karol Szerner | Hucułka na koniu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiHucułka na koniu
33
Hucułka na koniu - 1Hucułka na koniu - 2

Władysław Karol Szerner (1870 Szebenice ?1936 tamże)

Hucułka na koniu

olej, płótno, 61 × 42 cm
sygn. l.d.: W.Szerner iun.

Cena wylicytowana
40 000 zł