Varia 34 / 15 lutego 2020

18. Władysław Jahl | Pejzaż alpejski, 1947 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 34Pejzaż alpejski, 1947 r.
Pejzaż alpejski, 1947 r.

Władysław Jahl (1886 Jarosław – 1953 Paryż)

Pejzaż alpejski, 1947 r.

olej, płótno, 46 × 36 cm
sygn. i dat. p. d.: Jahl 47

Cena wylicytowana
900 zł