Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

8. Władysław Ciesielski | Chrzest Litwy, 1900 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówChrzest Litwy, 1900 r.
Władysław Ciesielski | Chrzest Litwy, 1900 r.

Władysław Ciesielski (1845 Mogilno - 1901 Paryż)

Chrzest Litwy, 1900 r.

olej, płótno dublowane, 81 x 100 cm
Prezentowana praca jest szkicem do obrazu pod tym samym tytułem, znajdującym się w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Cena wywoławcza:
9 500 zł