40. Władysław Chmieliński | Wyjazd ze wsi

HomeAukcje nadchodząceVaria 39Wyjazd ze wsi
40
wyjazd-ze-wsi-wladyslaw-chmielinski-1193516wyjazd-ze-wsi-wladyslaw-chmielinski-1637635

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Wyjazd ze wsi

olej, płótno, 50,5 x 70 cm, sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

Cena wywoławcza:
12 000 zł