Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

20. Władysław Chmieliński | Warszawa

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWarszawa
Warszawa

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Warszawa

olej, płótno, 50 × 35 cm
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
10 000 zł