Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

82. Władysław Chmieliński | Stare Miasto w Warszawie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiStare Miasto w Warszawie
82
stare-miasto-w-warszawie-wladyslaw-chmielinski

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Stare Miasto w Warszawie

olej, płótno, 25,5 × 35,5 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
7 500 zł