Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

33. Władysław Chmieliński | Sanie

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiSanie
33
Sanie - 1Sanie - 2

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Sanie

olej, płótno, 25,5 x 35,5 cm
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
8 000 zł