Varia 38 / 21 października 2020

46. Władysław Chmieliński | Katedra na Wawelu

HomeAukcje archiwalneVaria 38Katedra na Wawelu
46
katedra-na-wawelu-wladyslaw-chmielinski-1224146katedra-na-wawelu-wladyslaw-chmielinski-1637665

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Katedra na Wawelu

olej, płótno, 35 x 25 cm, sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
5 500 zł