Varia 28 / 16 lutego 2019

36. Władysław Bielecki | Kościół Mariacki w Krakowie

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Kościół Mariacki w Krakowie
36
Kościół Mariacki w Krakowie

Władysław Bielecki (1896-1943)

Kościół Mariacki w Krakowie

drzeworyt barwny, papier, 40,5 x 31 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: W. Bielecki
opis l. d.: Kraków: kościół Mariacki/nieczytelnie