Varia 27 / 19 grudnia 2018

86. Władysław Araszkiewicz | Drzewa

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Drzewa
86
Drzewa

Władysław Araszkiewicz (1889 Radom-1927 Sosnowiec)

Drzewa

olej, tektura, 29 x 37 cm, sygn. na odwrocie: W. Araszkiewicz

Cena wylicytowana
1 000 zł