Aukcja Dzieł Sztuki / 26 listopada 2022

31. Witold Piwnicki | W drodze, 1887 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiW drodze, 1887 r.
31
Witold Piwnicki | W drodze,  1887 r.Witold Piwnicki | W drodze,  1887 r.w-drodze-1887-r-witold-piwnicki-483157w-drodze-1887-r-witold-piwnicki-391439

Witold Piwnicki (1850 lub 1851 Gulbiny k. Włocławka – 1932 Mosina)

W drodze, 1887 r.

olej, płótno, 49 × 61 cm
sygn. i dat. l. d.: „Witold Piwnicki 1887 r.”

Cena wylicytowana
19 000 zł