Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

42. Witold Pałka | W kawiarni

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiW kawiarni
42
W kawiarni

Witold Pałka (1928 Mała Dąbrówka - 2013 Katowice)

W kawiarni

olej, płótno, 39 x 49 cm, sygn. PałkaW. / 2008