Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

47. Witold Pałka | Orkiestra

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Orkiestra
47
Orkiestra

Witold Pałka (1928 Mała Dąbrówka - 2013 Katowice)

Orkiestra

olej, płótno, 60x70cm, sygn. p.d.: Pałka W.

Cena wylicytowana
25 000 zł