Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

43. Witold Pałka | Orkiestra

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiOrkiestra
43
Orkiestra

Witold Pałka (1928 Mała Dąbrówka - 2013 Katowice)

Orkiestra

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Pałka W 2011

Cena wylicytowana
25 000 zł