Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

108. Witold Pałka | Artysta z modelką

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiArtysta z modelką
108
Artysta z modelką

Witold Pałka (1928 Mała Dąbrówka - 2013 Katowice)

Artysta z modelką

olej, płótno, 49 × 39 cm
sygn. p. d.: Pałka W.

Cena wylicytowana
13 000 zł