64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

78. Witold Domański | Pierwsze starcie, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiPierwsze starcie, 2016
78
Pierwsze starcie, 2016

Witold Domański

Pierwsze starcie, 2016

akryl, olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie: Domański

Cena wylicytowana
500 zł