Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

57. Witold Damasiewicz | Abstrakcja

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiAbstrakcja
57
Abstrakcja

Witold Damasiewicz (1919 Wadowice - 1996 Kraków)

Abstrakcja

gwasz, papier, 34 x 27 cm, sygn.l.d.: W. Damasiewicz