88. Witold Andrzej Zacharewicz | Don Kichot I, ok. 1970 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Don Kichot I, ok. 1970 r.
88
don-kichot-i-ok-1970-r-witold-andrzej-zacharewicz-2004372don-kichot-i-ok-1970-r-witold-andrzej-zacharewicz-2223937

Witold Andrzej Zacharewicz (1929 Kraków -1985 tamże)

Don Kichot I, ok. 1970 r.

olej, płótno, 60 x 73 cm, sygn. p.d.: Zachar, na odwrocie naklejka autorska z tytułem pracy
Wystawiany: Wystawa realistów w TPSP w Warszawie