Varia 34 / 15 lutego 2020

114. | Wisior z kameą

HomeAukcje archiwalneVaria 34Wisior z kameą
114
Wisior z kameą

Wisior z kameą

XIX/XX w.
muszla, granaty, metal; dl. 3,6 cm; stan zachowania: brak 3 kamieni