Aukcja Varia (26) / 13 października 2018

28. Wincenty Łukaszewicz | Portret młodej kobiety w chustce

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Varia (26)Portret młodej kobiety w chustce
28
Portret młodej kobiety w chustce

Wincenty Łukaszewicz (1861 Raków k. Mińska Litewskiego-1931 Janów Lubels)

olej, płótno, 33 x 25,5 cm
sygn. p. g.: W. Łukaszewicz

Cena wylicytowana
1 500 zł