Varia 23 / 23 maja 2018

68. Wincenty Kajetan Kielisiński | Para akwafort: Łowienie ryb, Kąpiel w rzece, 1838 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 23Para akwafort: Łowienie ryb, Kąpiel w rzece, 1838 r.
68
Para akwafort: Łowienie ryb, Kąpiel w rzece, 1838 r. - 1Para akwafort: Łowienie ryb, Kąpiel w rzece, 1838 r. - 2

Wincenty Kajetan Kielisiński (1808-1849)

Para akwafort: Łowienie ryb, Kąpiel w rzece, 1838 r.

1. Łowienie ryb, akwaforta, papier, 5 x 10 cm, sygn. na płycie l.d.: K. rys. z n. 1837 oraz p.d.: rob.akf.1838. 8 Mar. W Medyce
2. Kąpiel w rzece, akwaforta, papier, 5 x 10 cm, sygn. na płycie l.d.: K. r z n. 1838 oraz p.d.: rob. akf. 1838. 8 Marca

Cena wylicytowana
400 zł