Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

73. William Delmar | Żaglowiec przy molo

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiŻaglowiec przy molo
73
Żaglowiec przy molo

William Delmar (1823 – 1856 Canterbury ?)

Żaglowiec przy molo

olej, płótno, 50,5 × 82 cm
sygn. p. d.: Delmar

Cena wylicytowana
12 000 zł