Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

58. Wilhelm Mitarski | Portret Jana Kasprowicza, 1902

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePortret Jana Kasprowicza, 1902
58
Portret Jana Kasprowicza, 1902

Wilhelm Mitarski (1879 Lackie Małe k. Złoczowa-1923 Kraków)

tusz, papier, 37,3 x 27,2 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. g.: W. Mitarski 1902

Cena wylicytowana
3 000 zł