Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

42. Wilhelm Hambuchen | Rybacy po połowie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiRybacy po połowie
42
Rybacy po połowie

Wilhelm Hambuchen (1869-1939)

Rybacy po połowie

olej, sklejka, 90,5 × 130,5 cm
sygn. p. d.: W. Hambüchen

Cena wylicytowana
15 000 zł