Varia 27 / 19 grudnia 2018

59. Wiktor Korecki | Zimowy strumyk, 1935 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Zimowy strumyk, 1935 r.
59
Zimowy strumyk, 1935 r.

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Zimowy strumyk, 1935 r.

olej, płótno, 88,5 x 120,5 cm, sygn. i dat. p.d.: WIKTOR KORAECKI / 1935

Cena wylicytowana
30 000 zł