Varia 12 / 2 lipca 2016

6. Wiktor Korecki | Zima, przed 1939 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 12Zima, przed 1939 r.
Zima, przed 1939 r.

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Zima, przed 1939 r.

olej, tektura, 29 x 35 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
2 800 zł