Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

65. Wiktor Korecki | Zima

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZima
65
Zima

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Zima

olej, płótno, 62 × 92 cm
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
6 500 zł