Varia® 47 / 25 czerwca 2022

28. Wiktor Korecki | Zachód słońca

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 47Zachód słońca
28
Wiktor Korecki | Zachód słońca

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek)

Zachód słońca

olej, płyta, 24,5 × 34,5 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: „WIKTOR KORECKI”

Cena wylicytowana
9 500 zł