47. Wiktor Korecki | Zachód słońca

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Zachód słońca
47
zachod-slonca-wiktor-korecki-993465zachod-slonca-wiktor-korecki-1425705

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek)

Zachód słońca

olej, płótno, 61 x 92 cm, sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
6 500 zł