16. Wiktor Korecki | Strumyk zimą, przed 1945 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Strumyk zimą, przed 1945 r.
Strumyk zimą, przed 1945 r. - 1Strumyk zimą, przed 1945 r. - 2

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Strumyk zimą, przed 1945 r.

olej, płótno, 48 x 76,5 cm, sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI