Varia 32 / 16 października 2019

29. Wiktor Korecki | Pejzaż zimowy z chatami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Pejzaż zimowy z chatami
29
Pejzaż zimowy z chatami - 1Pejzaż zimowy z chatami - 2

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Pejzaż zimowy z chatami

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
7 000 zł