Varia 31 / 21 września 2019

40. Wiktor Korecki | Pejzaż z rozlewiskiem, ok. 1920 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 31Pejzaż z rozlewiskiem, ok. 1920 r.
40
Pejzaż z rozlewiskiem, ok. 1920 r.

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek)

olej, płótno, 50 x 78 cm
sygn. l. d.: W. Korecki

Cena wylicytowana
6 000 zł