Varia® 45 / 15 grudnia 2021

37. Wiktor Korecki | Pejzaż z Polesia

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Pejzaż z Polesia
37
pejzaz-z-polesia-wiktor-korecki-996764pejzaz-z-polesia-wiktor-korecki-1483132

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Pejzaż z Polesia

olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
14 000 zł