Varia 40 / 13 lutego 2021

42. Wiktor Korecki | Pejzaż z brzozami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 40Pejzaż z brzozami
42
Wiktor Korecki | Pejzaż z brzozami

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek)

Pejzaż z brzozami

olej, sklejka, 26 x 40 cm
sygn. p. d.: W. Kopecki

Cena wylicytowana
1 800 zł