31. Wiktor Korecki | Brzozy na rozlewisku

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Brzozy na rozlewisku
31
brzozy-na-rozlewisku-wiktor-korecki-1366449brzozy-na-rozlewisku-wiktor-korecki-1253893

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek)

Brzozy na rozlewisku

olej, płótno, 35 x 50 cm, sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

Cena wylicytowana
4 200 zł