Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

51. Wiesław Obrzydowski | Portret podwójny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret podwójny
51
Portret podwójny

Wiesław Obrzydowski (ur.1938)

Portret podwójny

olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn.i dat.l.g.: W.O 2017