Varia 30 / 29 czerwca 2019

128. Wiesław Grzech | Chmura, 2007 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 30Chmura, 2007 r.
128
Chmura, 2007 r.

Wiesław Grzech (ur. 1959 r. Gdynia)

Chmura, 2007 r.

olej, płótno, 50 × 100 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: Grzech opisany na odwrocie: AUTOR: Wiesław Grzech |TYTUŁ: „Chmura” |(olej – 2007 r.)

Wiesław Grzech
Artysta urodzony w Gdyni, samouk. Zajmuje się malarstwem sztalugowym; tworzy w technice olejnej, pasteli. Jego twórczość przepełniona jest ekspresyjnym ładunkiem z widoczną inspiracją twórczością Jacsona Pollocka i Claude Moneta. Prace Grzecha były prezentowane na licznych wystawach zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Cena wylicytowana
4 400 zł