Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

82. Wiesław Borowski | Chałupy I, 1962 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiChałupy I, 1962 r.
82
Chałupy I, 1962 r.

Wiesław Borowski (1935-1989)

Chałupy I, 1962 r.

olej, płótno, 60 x 81 cm
napis na odwrocie: WIESŁAW BOROWSKI/"CHAŁUPY"I 1962