75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

28. White Inez | Wędrowna trupa, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiWędrowna trupa, 2018
28
Wędrowna trupa, 2018

White Inez

Wędrowna trupa, 2018

technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygnowany p.d.

Cena wylicytowana
1 700 zł