66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

79. White Inez | Tulipany, 2017

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiTulipany, 2017
79
Tulipany, 2017

White Inez

Tulipany, 2017

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wylicytowana
1 100 zł