63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

70. White Inez | Martwa natura z konewkami, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiMartwa natura z konewkami, 2016
70
Martwa natura z konewkami, 2016

White Inez

olej, techniak własna - collage, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l. d.: White 2016

Cena wylicytowana
1 500 zł