79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

78. White Inez | Dziewczyna z różą, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiDziewczyna z różą, 2019
78
Dziewczyna z różą, 2019

White Inez

Dziewczyna z różą, 2019

technika własna, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie: Inez White

Cena wylicytowana
2 200 zł