60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

81. White Inez | Błękitne śniadanie, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiBłękitne śniadanie, 2016
81
Błękitne śniadanie, 2016

White Inez

Błękitne śniadanie, 2016

olej, akryl, płótno, 46,5 x 55 cm, sygn. p. d.: White 2016

Cena wylicytowana
2 000 zł