73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

2. White Inez | Arlekiny, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiArlekiny, 2018
Arlekiny, 2018

White Inez

Arlekiny, 2018

olej, kolaż, technika własna, płótno, 100 x 60 cm, sygn. l.d.

Cena wylicytowana
1 900 zł