64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

80. Weronika Wróbel | Talkingfish, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiTalkingfish, 2016
80
Talkingfish, 2016

Weronika Wróbel

Talkingfish, 2016

akryl, farby metaliczne, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
5 000 zł