79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

9. Weronika Błoch | Bez tytułu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2019
Bez tytułu, 2019

Weronika Błoch

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie: WB